हार्दिक समबेदना

हाम्रो मातृभूमी नेपालमा भर्खरै गएको भुकम्पले नेपाल आमाका धेरै सन्तानको अवसान भएको, धेरै घाईते भएका, कती हराईरहेका र अझै धेरैका घर-गोठ-श्रीसम्पत्ती भात्किएकोले हरेक नेपाली मन रोईरहेको छ । चाहे नेपालमा होस य परदेशमा , नेपाली संधै नेपाली रहन्छ । यो देश दुखेको बेला, हाम्रो परिवार रोएको बेला हामीले हर-सक्दो मद्दत गर्ने र सकेको दिएर दुखेको मनलाई हलुका बनाउने कोशीशरत रहनुपर्छ र छौं पनि ।

#PrayforNepal

सम्पूर्ण मृत्‍युवरण गर्नु भएका आत्माहरुको चिर शान्तीको प्रार्थना गर्दछौं ।

नेपाल बनाउन र चह्राएका घाऊमा मलहम लगाउन हामी कस्सीएर लाग्ने छौं । 

– साहित्य संग्रहालय

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

About Sahitya - sangrahalaya

We will try to publish as much literary work of different authors collected from different sources. All of these work is not used for our profit . All the creative work belongs to their respective authors and publication. If requested by the user we will promptly remove the article from the website.
This entry was posted in Misc. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *